خرید vpn | خرید وی پی ان | خرید کریو | خرید فیلترشکن

جدول رنگ

حاشيه

طرح زمينه

تصوير زمينه

Menu

ورود

مشاهده پروفايل و تاريخ انقضاي اکانت

آموزش باز کردن facebook

برای باز کردن facebook و Youtube شما نیاز به فیلترشکن جدید به نام vpn دارید. البته شما از طریق گوشی موبایل با استفاده از برنامه openvpn نیز می توانید facebook و youtube را باز کنید. برای این کار کافی است اکانت vpn و یا openvpn تهیه نمایید.

در این سایت اکانت vpn با قیمتی باور نکردنی و سرعتی بالا به شما ارائه می شود و شما می توانید به راحتی facebook و youtube را باز کنید. خرید اکانت vpn و openvpn تنها از این سایت به نفع شماست.

facebook شبکه اجتماعی گسترده و بسیار محبوبی است که در تمامی نقاط دنیا طرفداران زیادی دارد. یکی از دلایل محبوبیت فیسبوک در جوانان این است که در هر نقطه از دنیا که باشند و به اینترنت دسترسی داشته باشند می توانند با دوستان خو در ارتباط باشند و از حال آنها با خبر شوند. در فیسبوک با شرح حالی که از می نویسیم دوستان خود را از وضعیت خود آگاه می کنیم.

باز کردن facebook به دلیل مسدود شده آی پی های آن توسط مخابرات با استفاده از پراکسیهای معمولی امکان پذیر نیست چون حتی دامین فیسبوک هم باید از طریق وی پی ان شناسایی شود. بنابراین استفاده از یک فیلترشکن پیشرفته که تمامی ترافیک اینترنت را از طریق سرور عبور دهد ضروری خواهد بود. vpn این کار را برای شما انجام خواهد داد.