بهترین خدمات VPN سال 2017

آذر, 1396 بدون نظر دسته‌بندی نشده

به دایرکتوری بهترین خدمات دهندگان وی پی ان سال 2017 سایت ilctrc خوش آمدید . در این دایرکتوری، ما در حال بررسی برخی از بهترین ارائه دهندگان خدمات VPN تجاری در اینترنت هستیم . به جای نگاه کردن به طیف وسیعی از ارائه دهندگان آزاد، که اغلب محدودیت های زیادی دارند (و وفاداری مشکوک)، ما به فروشنده هایی که ماهانه چند دلار را می پردازند، ابتدا به جای تبلیغات تبلیغاتی سایه ای، اولویت های شما را قرار می دهیم. و حامیان رتبه بندی VPN ما بر اساس بیش از 20 عامل از جمله تعداد مکان سرور، نرم افزار مشتری، IP اختصاص داده شده و پویا، پهنای باند، امنیت، ورود به سیستم، پشتیبانی از مشتری و قیمت است.

IPVanish VPN – 4.5/5

تعداد آدرس های آی پی: 40،000 +
تعداد سرورها: 900
تعداد مکان های سرور: 60
کشور / صلاحیت: ایالات متحده

پیروزی بزرگی برای IPVanish این واقعیت است که این شرکت صفرها را نگه می دارد. صفر ما همچنین موضع شرکت را نسبت به حریم خصوصی دوست داریم. آنها حتی از EFF، بنیاد Electronic Frontier Foundation، غیر انتفاعی در خط مقدم حفاظت از حریم خصوصی آنلاین، حمایت می کنند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد IPVanish، و یکی از آن ها بسیار جذاب است، حمایت VPN از کدی، برنامه جریان رسانه ای منبع باز است که بعدها به عنوان XBMC شناخته می شود. هر فاکتور رسانه ای جدی Kodi یا XBMC را به یک پخش کننده رسانه ای تبدیل کرده است و پلاگین IPvanish Kodi یکپارچه دسترسی به رسانه ها را در سراسر جهان فراهم می کند.

در 7 دلار / ماهانه و 58.49 دلار برای یک سال، آنها به وضوح تلاش می کنند تا شما را نسبت به برنامه سالانه خود حرکت دهید. ما امتیاز شرکت برای پشتیبانی Bitcoin و تضمین بازگشت پول خود را به ما اهدا کردیم. ما کمی ناامید هستیم که تنها به آزمایش 30 روزه اجازه می دهد تا محاکمه 7 روزه را انجام دهد. این شرکت سخاوتمندانه با پنج اتصال همزمان است. آنها همچنین برای اتصال به ویژگی سوئیچ خود، نقاط قوت خود را برای هر کسی که در مورد گشت و گذار ناشناس باقی می ماند، برداشت.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *